Legnica

Weekend pełen wrażeń 24-25 kwietnia 2021 r.

Trwając w radosnym czasie okresu wielkanocnego, w którym szczególnie możemy doświadczać obecności Zmartwychwstałego Pana, zapraszamy Was na weekend pełen wrażeń, czyli na wspólne spotkania. Pierwsze w sobotę o godz. 17 podczas którego będziemy mogli razem Uwielbiać naszego Pana, stając przed Nim oddając Jemu Cześć i Chwałę. Drugie w niedzielę o godz. 16, na wspólnej Eucharystii, by móc wspólnie celebrować Jego Najświętszą Ofiarę, stając w postawie zasłuchania i wdzięczności przy Ołtarzu Pana.

Zaproszenie na spotkanie z Ojcem

W imieniu Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła zapraszamy na spotkanie online z okazji setnej rocznicy urodzin czcigodnego sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

„Chcemy podjąć refleksję nad treścią niezwykłych darów, które Ojciec zostawił nam w swoim Testamencie, by zobaczyć w jaki sposób duchowa spuścizna naszego Założyciela jest obecna w różnych wymiarach życia Kościoła. Program spotkania przewiduje m.in. wprowadzenia do poszczególnych darów oraz świadectwa osób z różnych środowisk, żyjących charyzmatem Światło-Życie. Wśród prelegentów znajdą się: abp Grzegorz Ryś, bp Zbigniew Kiernikowski, ks. Stanisław Adamiak (wicepostulator procesu beatyfikacyjnego sługi Bożego) oraz członkinie INMK. Podsumowania dokona Moderator generalny Ruchu Światło-Życie ks. Marek Sędek.
Wydarzenie otrzymało honorowy patronat Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Swoim patronatem objął je również Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski.

Serdecznie zapraszamy do udziału online wszystkich, którzy zaczerpnęli z dziedzictwa sługi Bożego ks. F. Blachnickiego, i tych którzy chcą je lepiej poznać.”

Spotkanie odbędzie się w sobotę 17 kwietnia br.

Transmisja na kanale Youtube INMK:

https://www.youtube.com/InstytutNiepokalanejMatkiKosciola

Stając przed pustym grobem, musisz odważyć się do niego wejść, aby móc przekonać się, że Tego, którego tam złożyli już tam nie ma.

Wejść, ujrzeć i uwierzyć!

Niech ta Noc Pełna Łaski, będzie dla Ciebie doświadczeniem Jego niepojętej Miłości. 

Miłości, która uwalnia nas z więzów grzechu, zepsucia, beznadziei, śmierci, tylko po to abyś mógł żyć w wolności, pełnią.

Radujmy się Zmartwychwstaniem Pana, Alleluja!!!

Karolina i Grzesiek Grodek